bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Он-лайн освіта як інструмент глобального розвитку
12.04.2019

Як же ефективно використовувати такий, задавалося б, простий інструмент саморозвитку? Як проходити курси до кінця, а не кидати після першої лекції? Про все це, та багато іншого розповість менеджерка студії онлайн-освіти EdEra Діана Даюб.

Запошуємо на лекцію “Он-лайн освіта як інструмент глобального розвитку” 

Де: м. Київ, Інфо-Хаб, вул. Б.Хмельницького, 8/18 (приміщення Укрінформу)

Коли: 18 квітня 2019 року, 16.00-18.00

ХХІ століття справедливо називають цифровою епохою. Завдяки тому, що Інтернет вершить істотні зміни в житті людей, ми втрапили в суттєву залежність від використання технологій навіть для виконання надпростих завдань. Сьогодні, певно, не лишилося вже людини, яка б не чула про цифрову, чи то пак онлайн-освіту . Електронне навчання, безумовно, підживило загальний інтерес до освітньої сфери. Раптом кожний отримав доступ до найактуальніших курсів провідних університетів світу, почали створюватися спеціальні проекти відповідного формату для онлайн-платформ. Проте дива не трапилося й рівень освіченості не здійнявся блискавично вгору. Як же ефективно використовувати такий, задавалося б, простий інструмент саморозвитку? Як проходити курси до кінця, а не кидати після першої лекції?

Про все це, та багато іншого розповість менеджерка студії онлайн-освіти EdEra Діана Даюб.

Проект реалізовується за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund й у співпраці з Міністерство інформаційної політики.

Вхід вільний за реєстрацією: http://tiny.cc/vi614y

В рамках освітнього проекту “Гармонія рівних: підтримка для зростання” громадська організація “Ліга захисту прав жінок “Гармнонія рівних” оголошує квітневий Leadership BootCamp, який охопить Львів, Харків і Київ. У кожному з цих трьох міст впродовж місяця відбудуться зустрічі з найяскравішими представниками соціальних і креативних індустрій, під час яких у форматі відкритого діалогу експерти ділитимуться великим досвідом і маленькими лайфхаками з подолоння проектних еверестів і захисту від вигорання.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.