bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Переселенці з Криму разом зі шведськими колегами розробили безкоштовний посібник з інформування

У Києві 29 березня відбудеться презентація буклету «Інформаційна азбука для неурядових організацій», розроблена командою авторів журналістів-переселенців з Криму та медіаексперта зі Швеції.

Презентація буклета відбудеться у «Кримському домі» по вул. Омеляновича-Павленка, 9, о 15.30.
Короткий навчальний курс з інформування, комунікацій і взаємодії з медіа підготовлений спеціально для українських громадських і благодійних організацій, волонтерських ініціатив.
Автори буклета – медіаексперт, викладач журналістики зі Швеції Торбіан Столпе і кримська журналістка, редактор проекту Радіо Свобода Крим.Реалії Олена Юрченко.
Брошуру виготовили в рамках проекту «Відкритий світ-2» за підтримки української благодійної організації «МБФ «Час служити» та фінансування Swedish Institute (SI), Швеція. Електронний примірник брошури доступний для безкоштовного використання і завантаження на мобільні пристрої.
Цей посібник розроблений спеціально для українських громадських організацій і відпрацьований на практиці на курсах медіашколи, в якій брали участь НУО з різних регіонів України. 
«Інформаційна абетка для неурядових організацій» написана для тих, хто вважає інформування занадто складною частиною роботи громадських організацій. Автори доводять, що це просто. Буклет детально розповідає про ефективну комунікацію, дає поради тим, хто планує виступати перед аудиторією, розповідає про засоби, мету й інструменти інформування. Окремі розділи присвячені написанню прес-релізів та статей, використанню фото в роботі та звітах громадських та благодійних організацій, та соцмережам як доступним і безкоштовним майданчикам для інформування і комунікації.
«Маємо надію, що цей посібник допоможе українським НУО краще інформувати про діяльність організацій і проблеми, з якими вони працюють, залучати волонтерів, взаємодіяти з журналістами і громадою, не витрачаючи при цьому багато ресурсів», – кажуть автори буклета.
Учасники прес-конференції:
– координатор проекту «Відкритий світ» української благодійної організації «МБФ «Час служити» Ольга Беспалова (Україна);
– експерт з медіа й комунікацій, викладач журналістики Торбіан Столпе (Швеція);
– кримська журналістка, редактор проекту Радіо Свобода Крим.Реалії Олена Юрченко (Україна);
– виконавчий директор ГО «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» Віталій Пчолкін (Україна).
Представники ЗМІ й громадських організацій, котрі будуть присутні на прес-конференції, отримають примірники буклета. 
Координатор проекту «Відкритий світ» української благодійної організації «МБФ «Час служити» Ольга Беспалова, тел. 050-995-28-43. 
Платформа для культурних, правозахисних заходів та ініціатив «Кримський дім»: Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9

Контакти

  • +380509952843
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.