Дезінформація в медіа та соціальних мережах: способи виявлення та протидії

Чи ефективно Україна протидіє ворожій пропаганді та дезінформації в медіа та соцмережах? «Тексти» запрошують обговорити питання на панельній дискусії 13 лютого.

Чи ефективно Україна протидіє ворожій пропаганді та дезінформації в медіа та соцмережах? Як координуються дії української влади з західними країнами? Чи готові українські ЗМІ, громадянське суспільство та влада до прогнозованого сплеску активних пропагандистських дій напередодні президентських та парламентських виборів?

Дізнайтеся відповіді на ці та інші питання на нашій панельній дискусії.

Тексти” (TEXTY.org.ua) запрошують долучитися представників ЗМІ, які займаються дослідженнями пропаганди в медіа та соціальних мережах, представників урядових та неурядових організацій та всіх, хто зацікавлений у ширшому розумінні цієї теми.

Наша мета – оцінити ризики поширення дезінформації в українському медіапросторі, розглянути законодавчі ініціативи та зрозуміти, як імплементується міжнародний досвід. Ми прагнемо акумулювати увесь актуальний досвід та виробити спільні підходи, щоб ефективніше протидіяти поширенню дезінформації надалі.

Для участі в заході потрібно заповнити реєстраційну форму до 9 лютого включно: https://goo.gl/forms/aRGn1mtWmiTc17yk2. Участь буде підтверджено до 11 лютого включно.

Дата проведення дискусії: 13 лютого 2019 року, Mainhall, вул. Володимирська, 49-а. Час проведення: 10.00-16.00.

Програма передбачає проведення двох панелей та воркшопу.

Панель “Медіа”. Тема: Який внесок можуть зробити влада, громадянське суспільство та відповідальні медіа у справу подолання дезінформації?

Панель “Соцмережі”. Тема: Протидія поширенню в соцмережах дезінформації та проведенню пропагандистських кампаній, спрямованих проти вільного та свідомого волевиявлення українців на виборах.  

Воркшоп “Ознаки маніпулятивних новин, способи їх виявлення та протидії поширенню в медіа”.

До участі у воркшопі запрошуються журналісти столичних та регіональних медіа. Вартість проїзду для регіональних журналістів буде компенсовано.

Захід проводиться в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Контакти

  • Дмитро Колесник
  •  texty.team@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.