bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Який потенціал у «зеленої» енергетики Хмельниччини: презентація методики оцінки

25 січня у Хмельницькій обласній державній адміністрації відбудеться презентація методики оцінки потенціалу відновлювальних джерел енергії Хмельниччини.

Методику розробили експерти громадської організації «Екоклуб» спільно з  Хмельницьким енергетичним кластером за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія». За цією методикою у 2019 році буде проведено комплексний аналіз джерел «зеленої» енергетики Хмельницької області. Ми прагнемо інтегрувати ці результати в нову стратегію регіонального розвитку області, яку планують прийняти у 2020 році.

За підсумками заходу буде запропоновано дорожню карту спільних дій у цьому напрямку з учасниками Хмельницького енергетичного кластеру, а також підписано меморандум з новими учасниками кластеру.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що? Круглий стіл «Презентація методики оцінки потенціалу відновлюваних джерел енергії: як порахувати енергоресурси громади»

Де? Хмельницька обласна держадміністрація (кабінет № 114).

Коли? 25 січня з 11:00 до 13:00

Акредитація для ЗМІ:  096 945 02 51, Степан Кушнір.

Довідково:

Круглий стіл проходитиме у рамках проекту«Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області», який реалізує громадська організація «Екоклуб» у партнерстві з Хмельницьким енергетичним кластером під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Проект спрямовано на комплексний аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії в Хмельницькій області та оновлення її стратегії розвитку у цій сфері. Задля ефективного моніторингу потенціалу «зеленої» енергетики області важливо забезпечити участь усіх сторін у цьому процесі – громадськості, влади, бізнесу, науковців та ЗМІ. Досягти цього можливо завдяки взаємодії на базі платформи – Хмельницький енергетичний кластер. До складу учасників кластеру входить більше десятка організацій, які представляють різні зацікавлені сторони.

Контакти

  • Інна Белаш
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.