bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжрелігійне лідерство. Відкрита лекція Ігоря Козловського

Відомий український історик, релігієзнавець, громадський діяч, політвязень Кремля - Ігор Козловський розповість про важливість міжрелігійного діалогу сучасному світі для побудови ефективних суспільних змін в Україні.

Бути лідером у сучасному світі - означає вміти будувати відносини на спільних цінностях та бути відкритим до міжрелігійного діалогу. Незалежно від роду діяльності і сфери впливу, лідер повинен знаходити спільну мову з людьми різних релігійних конфесій та культурних середовищ. Досягти цього можна лише через взаємне розуміння і прийняття інакшості одне одного.

Як лідеру створити ефективну команду всередині різних релігійних течій, чому спільні цінності сприяють кращому культурному середовищу та як взаємну співпрацю можна використовувати для спільного блага цілої держави. Саме цим та іншим моральним аспектам буде присвячена наша наступна відкрита зустріч на тему “Міжрелігійне лідерство”.

Ділитися власним досвідом та знаннями буде Ігор Козловський - кандидат історичних наук, фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем, громадський діяч. Окрім того, старший науковий співробітник відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г,С,Сковороди НАН України, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу і співпраці.

Кому буде цікава подія:
усім тим, хто цікавиться темою лідерства та вбачає у собі лідерський потенціал;
 лідерам, котрі хочуть/будують команду з числа представників різних релігійних та культурних приналежностей;
 представникам різних релігійних організацій, які прагнуть налагодити міжрелігійний діалог всередині своїх компаній.

В рамках події також відбудеться презентації нової навчальної програми Української Соціальної Академії під назвою “Суспільна етика та лідерство”, яка стартує вже в березні 2019 року. Чекаємо вас 23 січня за адресою вул. Стрілецька 7/6 о 18.30 год.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією
https://goo.gl/forms/faTgFJKcnTPnJOUg1
Кількість місць обмежена!

Чекаємо вас!

 

Контакти

  • +38 068 931 01 21 Українська Соціальна Академія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<