bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Турнір «Що?Де?Коли?» в Сумах

Запрошуємо на захоплюючий турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” на антикорупційну тематику, що відбудеться 4-го січня в Сумах. З 18:00 по 21:00 ми зберемося з вами та позмагаємось за титул справжніх знавців.

Команди для участі в турнірі  будуть формуватися на місці проведення заходу. Ви можете брати участь уже наперед сформованою командою, однак кожен учасник повинен зареєструватися самостійно. Оптимальна кількість учасників в одній команді – п’ять. Турнір буде складатись з 3 турів по 10 питань. Переможці отримають призи.

Незважаючи на таку серйозну тему, питання будуть дуже цікаві, а подекуди і веселі. Тож приходьте та приводьте друзів. Проведемо цей вечір цікаво.

Реєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/forms/PlQ4G7iNEzlh0aTq2

Турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” на антикорупційну тематику організовує та проводить Центр «Ейдос» в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

  • ag@cpsa.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.