bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Популяризатори науки 15х4 запрошують на лекції

У понеділок, 24-го грудня, популяризатори науки з 15х4 влаштують чотири п’ятнадцятихвилинні лекції на різні теми. Andrii Filatov розповідатиме про Ракетні Двигуни, Olha Marushchak про Цукор, Nataliya Kuts про Дельфінів та Kostiantyn Bilyk про Ораторське Мистецтво.

Що цікавого буде в лекції про Ракетні Двигуни.
Ключовий елемент ракети - двигун. Від його потужності залежить, скільки ще червоних автівок вдасться відправити на орбіту Землі. Які фундаментальні закони лежать в його основі? Що спільного між вживанням коктейлів і SpaceX?

Що цікавого буде в лекції про Цукор:
Чому ми так сильно любимо солодке? Чи можуть солоні продукти містити цукор? Чи потрібно їсти “глюкозу” для кращої розумової активності? Від чого більше поправляються: від солодкого чи від жирного? Чи може бути залежність від цукру? На ці та інші питання знайдемо відповіді під час лекції.

Що цікавого буде в лекції про дельфінів:
Дельфіни - це ссавці, чи це риба? Чи вміють дельфіни усміхатися та чому вони стали рідкісними видами? Як діє на людину дельфінотерапія і чи можна використовувати дельфінів у дельфінаріях? Про це та інше поговоримо на лекції про дельфінів.

Що цікавого буде в лекції про ораторське мистецтво: 
Під час цієї лекції поговоримо про те, звідки ми отримуємо досвід публічних виступів та чому це важливо. Приймемо грунтовну метафору про стосунки між оратором та аудиторією. Розглянемо мнемонічну техніку запам’ятовування етапів підготовки до виступу. Розглянемо, як застосувати правила композиції для досконалих презентацій. Окрім того, згадаємо про книжки за допомогою яких можна вдосконалити свою майстерність виступати публічно

Захід відбудеться в понеділок, 24 грудня, в Центрі Шептицького (Козельницька, 2а, корпус з їдальнею, аудиторія лекторію комп’ютерних наук, м. Львів).

Початок о 19:30. Вхід вільний.

Контакти

  • natalia.kuts1@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<