bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міждисциплінарний дослідницький форум з питань корупції ICRN

13-15 червня 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (далі – НаУКМА) заплановано проведення Міждисциплінарного дослідницького форуму з питань корупції ICRN «Різновиди (анти-) корупції: уроки минулого для майбутнього» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Мова Форуму – англійська.

Деталі участі за посиланням: https://goo.gl/bKXSp7

Головна мета Форуму – об’єднати молодих науковців та практиків у сфері запобігання і протидії корупції з усього світу, для обміну науковими і експертними поглядами щодо ролі політичної культури, інститутів публічної влади і громадянського суспільства, існуючих соціальних рухів, міжнародних організацій, ролі політичних та економічних еліт, технологічного розвитку засобів масової інформації у подоланні корупції, а також розробці альтернативних стратегій боротьби з корупцією.

Найкращі статті будуть опубліковані в «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal (KMLPJ)», що видається НаУКМА.

Від імені Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні НаУКМА (ACREC), Міжнародного фонду «Відродження» та Міждисциплінарної мережі дослідників корупції (ICRN) запрошуємо молодих дослідників (докторів філософії, здобувачів ступенів доктора наук, доктора філософії, наукових співробітників науково-дослідних установ і аналітичних центрів, магістрів останнього року навчання) усіх дисциплін, а також практиків взяти участь у роботі Форуму.

Кінцевий термін подання заявок – 00:00 год., 15 лютого 2019 року.

Заявка має бути подана через інтернет-платформу: https://goo.gl/8cc7LF.

Молоді дослідники повинні надіслати тези своєї доповіді, а практики – мотиваційний лист. Ви можете взяти участь у якості слухача, однак перевага надаватиметься учасникам з доповіддю.

Повідомлення про відбір учасників будуть надіслані на початку березня 2019 року.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до Організаційного комітету за адресою info@icrnetwork.org. Листи до Організаційного комітету мають бути написані англійською мовою.

Контакти

  • info@icrnetwork.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.