bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Запоріжжі проведуть інтеграційний зимовий фестиваль

15 грудня 2018 в Запоріжжі відбудеться святковий фінал вже 7го Міжнародного Благодійного Фестивалю талантів «Казкові Передзвони».

В концертній залі Запорізького обласного центру молоді в цей день для дорослих і підлітків розкриється справжня зимова казка від кращих з найкращих юних танцюристів, вокалістів, акробатів, поетів, декламантів, інструменталістів і театралів з різних куточків України та світу. При цьому, свої креативність і талант суддям і присутнім даруватимуть хлопці та дівчата як з “нормальним” здоров’ям, так і молодь з особливими соціальними та фізичними потребами. 


Окрім того, на дорослих і дітей очікують й цікаві ярмарки добра та волонтерства, виставки позитивних фото та малюнків, безкоштовні творчі майстер-класи та проволонтерські міні-лекції, конкурси та лотереї з подарунками, цікаві фотозони, приємні пам’ятні та смачні сюрпризи.

Початок заходу - о 13:00

Вхід на свято - вільний і безкоштовний

Організатор проекту - Молодіжна Організація “Наше щасливе життя” (Олександр Кахай) за підтримки грантового проекту “Ми - це місто” 

Контакти

  • www.peredzvony.org
  •  0969067578
  •  zpfestival@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.