bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

#ЖУРЕТИКА: розмова PRO у Львові та Чернівцях

12 листопада о 16:00 у Львові (Коворкінг «Комуна», вул.Галицька, 1) та 13 листопада о 16:00 в Чернівцях (Літературний целанівський центр, вул. О. Кобилянської, 51) Комісія з журналістської етики проведе обговорення.

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює журналістську спільноту в регіонах та чим живуть журналісти Львова та Чернівців. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість.

12 листопада о 16:00 у Львові (Коворкінг «Комуна», вул.Галицька, 1) та 13 листопада о 16:00 в Чернівцях (Літературний целанівський центр, вул. О. Кобилянської, 51) Комісія з журналістської етики проведе обговорення.

Чи відповідають положення Кодексу журналістської етики тим умовам, в яких сьогодні працюють місцеві журналісти? Чи потрібно переглядати Кодекс чи навпаки - ще більш суворо дотримуватися стандартів? Які найбільші виклики перед журналістами в умовах виборів?

В обговоренні візьмуть участь:

  • Андрій Куликов, журналіст, радіо- та телеведучий, медіа-експерт і медіа-тренер, Голова Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо.
  • Сергій Гузь, журналіст, член Комісії з журналістської етики
  • Ірина Земляна, медіатренерка, медіаекспертка Інституту масової інформації (ІМІ)
  • Оксана Романюк, Директорка Інституту масової інформації (ІМІ), членкиня Комісії з журналістської етики
  • Єлизавета Кузьменко, журналістка Громадського радіо, тренерка з питань толерантності і недискримінації
  • Сюзанна Мнацаканян, керівниця проекту “Свобода медіа в Україні”

Модераторка: Марина Безкоровайна, керівниця проектів із розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Запрошуємо регіональних журналістів, медіа- активістів, місцевих експертів та всіх, хто впливає на інформаційний дискурс Львова та Чернівців.

Захід відбувається за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та проекту “Свобода медіа в Україні”, що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу “Партнерство заради належного врядування”.

 Участь безкоштовна, передбачений кава-брейк.

 Потрібна реєстрація:

Львів  та Чернівці 

Контакти

  • https://www.facebook.com/liza.kuzmenko.7
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.