bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація рейтингу прозорості інвестиційного сектору (Житомир)

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста розробили Рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України метою якого є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері.

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації результатів вимірювання прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України, що відбудеться 23 жовтня 2018 р. о 15.30 у місті Житомир за адресою Замковий Майдан, 5/8.

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю інвестиційного сектору міста Житомир. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості в інвестиційній сфері може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Спікерами заходу виступлять:

  1. Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Україна
  2. Анатолій Котов, координатор проекту “Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків”.

Також на заході будуть присутні представники міської ради м. Києва, а також представники бізнес-асоціацій.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/3j3RoYcXsijzsRyn2

Контактні особи:

Анатолій Котов, Координатор проекту, ел.адреса [email protected], м.т. 0973984638

Щиро сподіваємось побачити Вас серед гостей нашого заходу!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.