bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міні-форум для підлітків і молоді «Mykolayiv meets IT»

06 жовтня в самому «серці» Миколаєва відбудеться великий комплексний освітньо-практичний захід - міні-форум для підлітків і молоді «Mykolayiv meets IT».

06 жовтня, на базі миколаївської Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Гмирьова відбудеться комплексний міні-форум для старшокласників, молоді та молодих батьків з ІТ та кодування - “Mykolayiv meets IT”.

В рамках заходу з 12:00 до 19:00 для юних розробників, кодерів і просто зацікавлених хлопців і дівчат плануються освітні, ігрові, навчальні та практичні локації, тематичні ярмарки курсів, компаній і вакансій, “живі бібліотеки” та відкриті тренінги від профільних спеціалістів, створення й керування “розумними будинками” та “розумними фермами” (IoT), 3D- малювання та моделювання, практичні знання зі створення та написання власних сайтів і блогів на HTML.

Вхід й участь - вільні та безкоштовні 

Організатор проекту - Запорізька Обласна Молодіжна Організація “Наше щасливе життя” (Олександр Кахай).

Подія відбувається в рамках ініціативи “Meet and Code” що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP

 

Контакти

  • www.penzlyk.org.ua
  •  0969067578
  •  zpfestival@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.