bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вокатон Volunteer Community 2018

Вокатон - це Волонтерський Марафон, створений в форматы технічних Хакатонів, але з застосуванням волонтерської діяльності на практиці

Протягом 4 днів команди волонтерів по 6 чоловік будуть працювати над вирішенням Мацав (конкретної проблеми, ситуації, потреби конкретної сім’ї, людини або місцевої громади). У цьому процесі волонтерам необхідно буде розподілити ролі в команді, познайомитися зі своїм Мацав, запланувати діяльність, знайти необхідні ресурси і здійснити свій план. У цьому процесі волонтерів будуть супроводжувати: Куратори команд (координатори VC) і група експертів, які онлайн і офлайн в будь-який час доби, зможуть надавати консультації та проводити навчальні зустрічі, в рамках своїх знань і навичок.

27-30 вересня м.Харків (50 учасників)

4-7 жовтня м.Миколаїв (60 учасників)

Завдяки такому формату, волонтери:
-Отримають в теорії і на практиці нові навички: комунікації в команді і з клієнтами, планування, пошуку Inkind ресурсів, аналізу, SMM, фото / відео, монтажу, презентації і т.д .;
-Відчують впевненість в безмежних можливостях командної роботи;
-Допоможуть конкретним людям у вирішенні їх проблем;
-Побачать і проаналізують результати своєї діяльності;
-Отримають нових друзів, досвід, мотивацію і позитивні емоції.

Волонтерів очікує 4 дня і 3 ночі безперервно зарядженої діяльності на благо місцевих громад. Але не переживайте, такий формат ні в якому разі їх не виснажить, а навпаки зарядить на довгий час. Дуже важливо, що наш захід є безалкогольним, для збереження сил і ефективної роботи і в разі порушення цього правила учасник буде негайно дискваліфіковано з Вокатона, повернуто додому і витрати на проїзд йому покриті не будуть.

До участі приймаються бажаючі зі всіх міст України

Відбір проходить на конкурсній основі

Для участі необхіднозаповнити анкету: https://goo.gl/forms/m9P50jUcNDB26TsG2

Організатори беруть на себе витрати на проїзд, проживання та харчування учасників

Чекаємо на тебе!

 

Контакти

  • 0682805002 Оксана
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.