bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Голосування за кандидата до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Ініціативна група з організації конкурсу для відбору кандидата у зв’язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього, інформує про наступне.

Станом на 00:00 13.09.2018 на електронні адреси: zdorovets_marina@ukr.net та smaryna1985@gmail.com надійшли дві кандидатури для участі у конкурсі у зв’язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього:

-                Несват Наталія;

-                Соляник Олександр.

За документами, надісланими кандидатами можна ознайомитися за посиланням: https://goo.gl/XkAFa8

З моменту публікації цього оголошення в термін до 23:59 30 вересня 2018 відбуватиметься збір голосів на підтримку зазначених вище кандидатур шляхом надсилання бюлетнів від представників сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього.

Бюлетень можна завантажити тут: https://goo.gl/CFnHLv

Запрошуємо усіх представників сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього у зазначений термін віддати свої голоси на користь одного із кандидатів на електронні адреси у сканованому варіанті: zdorovets_marina@ukr.net та smaryna1985@gmail.com та оригінали бюлетнів на поштову адресу: вул. Рєпіна 12/1, м. Черкаси, 18028 (з поміткою для Секретаря ініціативної групи – Здоровець М.).

Контакти

  • zdorovets_marina@ukr.net
  •  smaryna1985@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.