У Новогродівці платформа ініціатив «Move» долучає мешканців міста до настільного тенісу

Команда «Move» 8 вересня провела у місті турнір з настільного тенісу. Захід відбувся на базі місцевого Будинку дитячої творчості.

Турнір пройшов у двох вікових категоріях: середній та старшій. Учасники змагань, а це переважно учнівська молодь, боролися за цінні призи – ракетки, м’ячики та грамоти. У змаганнях взяли участь 20 юних спортсменів.

«У нашому місті працює гурток «Юний тенісист». Незважаючи на те, що він кілька разів змінював свою локацію, його продовжує очолювати справжній ентузіаст своєї справи – тренер Наталія Вялова. Платформа ініціатив «Move» вирішила підтримати діяльність цього гуртка, організувавши відповідний турнір. Ми зробили цей захід на початку навчального року невипадково. Сподіваємося, що у юних тенісистів побільшає мотивації займатися спортом та регулярно відвідувати тренування», – розказуєадміністратор Платформи ініціатив «Move» Антон Кухлєв.

Турнір з настільного тенісу організували ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з платформою ініціатив «Move» та виконувався в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.