bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Бієнале довіри запрошує на Сніданок довіри у Львові

Артисти, власники закладів, активісти, музиканти, журналісти, просто містяни зійдуться 12 серпня за одним довгим столом з домашніми стравами і кавою, які принесуть із собою для спільної трапези.

Літні недільні ранки – прекрасний час для початку нових традицій. Снідати разом у середмісті, ділитися домашніми стравами і кавою, ділити неділю у спільному товаристві – ось що пропонують організатори Бієнале Довіри 12 серпня. Захопіть щось смачне, беріть дітей, друзів, домашніх улюбленців, і приходьте у неділю від 10:00 до 13:00 на вулицю Вірменську (верхня частина — від вулиці Друкарської до “Дзиги”).

Артисти, власники закладів, активісти, музиканти, журналісти, просто містяни зійдуться за одним довгим столом з домашніми стравами і кавою, які принесуть із собою для спільної трапези.

“Тут ми маємо відчути, що у Львові є спільнота не лише у соцмережах. Тут ми можемо обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч, і хоче зробити щось добре. Будемо разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися. Станемо сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя”, - розповів учасник оргкомітету Бієнале Довіри Олег Мацех.

Спільні міські сніданки вже мають свою історію і у Львові, і в усьому світі. Сніданок Довіри, за словами організаторів, буде повторюватися ще неодноразово. Він не матиме конкретних завдань чи висновків. Головне в ньому – спілкування і знайомства, обмін думками та енергіями.

Нагадуємо: Бієнале довіри, започатковане групою ініціативних підприємців та митців Львова, відбудеться 19-21 жовтня у Львові, і збере разом видатних дослідників, митців та інтелектуалів. Детальніше про подію на biennaleoftrust.org.

Контакти

  • biennaleoftrust@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.