bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як інтегрувати ВПО. Презентація дослідження по 20 містам України

Аналітичний центр CEDOS запрошує на презентацію дослідження інтеграції ВПО. Аналітики розкажуть, як можна виміряти інтеграцію, як рішення міської влади вплинули на переселенців у різних містах, та що можна зробити краще.

Дослідження інтеграції ВПО в 20 містах України аналітикині та аналітик CEDOS провели у січні-червні 2018 року.  

Щоб отримати обґрунтовані висновки, дослідники адаптували до українських реалій методологію, яку використовують для дослідження інтеграції мігрантів міжнародні організації.  Робота велася в рамках проекту “Індекс інтеграції ВПО: вимірювання прогресу співжиття та інтеграції”.

Висновки, які презентують дослідниці з Аналітичного центру, спираються на глибинні інтерв’ю з радниками з питань ВПО на місцевому та національному рівні, а також на дані про ВПО, що їх збирають різні державні служби. Ми отримали дані у відповідь на наші запити і систематизували, щоб побачити цілісну картину інтеграції ВПО в кожному окремому місті. Також ми використали дані з відкритих джерел та опитали самоорганізовані ініціативи самих ВПО.

Під час розбору вдалих прикладів ми пояснимо, як успішно інтегрувати вимушених мігранток і мігрантів на місцевому рівні. Потім відбудеться дискусія, щоб разом із зацікавленими сторонами зрозуміти, що ще можна зробити.

Презентація відбудеться 26 липня в Києві у просторі “Освітня станція 31В1” за адресою вул. Пушкінська, 31в1. Вхід вільний, реєстрація на місці.
Орієнтовний розклад заходу:

11:00 - 11:30 - Брифінг про результати дослідження

міграційний аналітик Андрій Солодько

11:30 - 11:45 - Відповіді на запитання

команда проекту: Олександра Слободян, Марія Куделя, Тетяна Жерьобкіна, Андрій Солодько

11:45 - 12:00 - Неформальне спілкування за кавою

12:00 - 13:30 - Презентація та обговорення вдалих прикладів інтеграції ВПО в приймаючі громади

модерує Андрій Солодько
Проект фінансується за рахунок Black Sea Trust for Regional Cooperation.

Контакти

  • info@cedos.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.