Форум пошуку партнерів у рамках Програми транскордонного співробітництва (Люблін)

25-26 липня 2018 р. у Любліні відбудеться Форум пошуку партнерів – захід, який має на меті допомогти у створенні партнерств та підготовці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.До участі у форумі запрошуються всі потенційні бенефіціари з території програми. Участь у форумі безкоштовна. Організатори форуму забезпечують проїзд від головних міст (відповідно списку  вказаного у реєстраційній формі), харчування, проживання та тренінгові матеріали. Дедлайн - 17 липня 2018 р.

З програмою форуму можна ознайомитися тут.

Для участі у форумі необхідно завантажити реєстраційну форму, заповнити її підписати, відсканувати та до 17 липня цр. надіслати на електронну адресу bok@lfwb.eu

Кількість місць обмежена, у разі великої кількості заявок пріоритет надаватиметься відповідно до черговості зголошення. Від однієї організації можна зареєструвати максимально 2 особи. Підтвердження участі у форумі буде надіслано на вказану у реєстраційній формі електронну адресу. 

З метою більш ефективного пошуку партнерів під час Форуму пошуку партнерів та впродовж підготовки проектів, просимо Вас зголосити свої проектні ідеї та контактні дані в електронній базі пошуку партнерів тут.

Одночасно нагадуємо, що на сайті Програми опубліковано проект Посібника для заявників 2-го конкурсу проектів (мікро-проекти) англійською мовою та робочі переклади на національні мови [link], у якому представлено детальну інформацію щодо правил конкурсу, зокрема вимоги прийнятності організацій.

Конкурс проектів триватиме від 1 серпня до 31 жовтня цр. У вересні цр. плануються інформаційні семінари для бенефіціарів.

Крім того, запрошуємо взяти участь у Форумі пошуку партнерів, який планується провести останнього тижня серпня в Білорусі.

Джерело

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.