ХХ років для України – Покоління Республіки

Вже 20 років поспіль Студреспубліка виховує покоління свідомих громадян/ок, працює над тим, щоб Україна ввійшла до топ-20 розвинених країн світу, учасники/ці й експерт(к)и розробляють програму модернізації країни. І цього року ми долаємо необхідну інтелектуально-творчу сходинку, яка робить нас ближчими до достойного майбутнього України, бо тема Студреспубліки-2018: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Долучайтеся до регіональних етапів!

В який день літа, в якому конкретному місці відбудеться ХХ Студреспубліка саме у твоєму регіоні? Як узяти участь? Що участь у ювілейній «регіоналці» принесе конкретно кожному учаснику/ці? А також подробиці ОДГ і суб-фестів, фірмові аватари – в офіційному анонсі.

ХХ Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільша подія для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів/ок, прогресивних експертів/ок і думаючих громадян/ок із усієї України та з-за кордону. Вже стартували Студреспубліки по всій країні: не проґав у своєму регіоні, а якщо ти прагнеш реальних змін — запрошуємо на будь-яку «регіоналку» країни.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів Студреспубліки 

Тема мульти-фестивалю на регіональному рівні: «Як досягти прогресу і миру [в твоєму регіоні]». Війна знову стала повсякденним інструментом, відвертий імперіалізм навіть не приховується, загроза ядерного конфлікту, який знищить надбання цивілізації, є все більшою, бідність, геноциди, епідемії та голод у світі не подолані, а нерівність тільки збільшується, економічна криза й екологічні проблеми стали хронічними. Й Україна тут здебільшого в сумному авангарді… Тож, або навчимося вирішувати самі свої проблеми, або кінцево перетворимося в демодернізовану глушину світу.

Тема цього року фіналізує всю нашу роботу, всіх ігор й інших проектів за всі 20 років і є актуальною, передовою в глобальному масштабі. Наголошуємо, що попередні оргдіяльнісні ігри Студреспубліки сформулювали 2 громадянські способи модернізації України [під якою розуміється a) установлення «нормального життя»; b) розширення свобод; c) втілення різноманітного хай-теку, «нова індустріалізація»]: нове просвітництво та розумна солідарність.

Республіканці та республіканки готові до відповідальної роботи, до спасіння України, навернення її на шлях прогресу та миру! Запрошуємо й тебе долучатися, аби стати частиною Історії. Це дуже просто зробити: візьми участь у регіональному етапі Студреспубліки-2018. Для цього потрібно пройтионлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі проходь тут 

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Ну, а ще, на власне вподобання, можна буде взяти участь у келикій кількості суб-фестів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео,Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки» та безлічі інших яскравих активностей.

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ти безпосередньо зможеш долучитися до напрацювання конкретних пропозицій щодо того, як підтримувати мир і досягти прогресу у своєму регіоні. Допоможуть у цьому найкращі експерти, які проводитимуть факультативи (лекції, майстер-класи тощо).

Покоління Республіки збереться разом до Дня Незалежності України, 24-27 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року — ювілейного фіналу Студреспубліки-2018. Цьогорічна тема: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» потребує справжньої солідарності — акумуляції сил, знань, креативності, досвіду та вмінь республіканців і республіканок усіх років. Окрім роботи над альтернативним порядком денним розвитку України і світу під час фіналу з числа найрозумніших і найталановитіших має бути обрано Студентського/у президента/ку та депутатів/ок Студентського парламенту України.

Мульти-фестиваль, ядром якого є оргдіяльнісна гра, 20 років євідкритим майданчиком для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка надає однакові можливості всім – бери і використовуй їх! Ми віримо в модернізовану Україну, ми живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на Студреспубліці-2018!

За довідками та ювілейними футболками-2018 звертатися: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

Контакти

  • бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26
  •  brand-manager@studrespublika.co
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.