bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як на Рівненщині виконуються судові рішення?

27 червня, до Дня Конституції, Комітет виборців України влаштовує прес-сніданок на тему (не)виконання судових рішень. На сьогодні є чимало нарікань на те, що деякі судові рішення, виконання яких гарантує держава, так і залишаються лише на папері. Відповідно не всі люди можуть остаточно реалізувати свої конституційне право на судовий захист.

Тож про те, яка нині ситуація в області, чому рішення судів не завжди виконуються та як це можна виправити, розкажуть експерти:

- Наталія Яцюк, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Рівненській області;

- Сергій Дмитрієнко, в.о. начальника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Рівненській області;

- Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України»;

- Юлія Щербяк, заступник голови Ради адвокатів Рівненської області, адвокат.

Експерти також говоритимуть про те, чого не вистачає державним і приватним виконавцям, щоб працювати більш ефективно, а ще яким чином і на якому етапі може допомогти адвокат, аби рішення суду таки було виконане.

Річ у тім, що не лише швидкий розгляд спорів, а й виконання рішень судів є запорукою ефективного правосуддя, переконують правозахисники. Власне, на це й спрямована судова реформа, частиною якої є зміни в системі виконавчого провадження.

Прес-сніданок проходитиме 27 червня 2018 року в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок – 09:00.

Цей захід проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Контакти

  • cvurivne@cvu.rv.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.