Результати моніторингу «ОПОРИ» з врегулювання конфлікту інтересів депутатами

26 червня у Львові відбудеться прес-конференція, присвячена результатам моніторингу врегулювання конфлікту інтересів депутатами Львівської міської ради.

Хто з депутатів ЛМР та як часто декларує наявність потенційного чи реального конфлікту інтересів – про це журналісти зможуть дізнатися під час прес-конференції. Організатори також розкажуть, наскільки відповідально депутати підходять до декларування свого майна, доходів, фінансових зобов’язань, а також про тенденції щодо врегулювання конфлікту інтересів депутатами інших рад. Окрім цього, аналітики ОПОРИ нададуть рекомендації міській раді у частині декларування конфлікту інтересів, базуючись на принципі доброчесності.

Час: вівторок, 26 червня об 11:00.

Місце: м. Львів, просп. Шевченка, 11, Львівський прес-клуб

Спікери: 

  • Ольга Коцюруба, радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА
  • Тарас Радь, аналітик Громадянської мережі ОПОРА
  • Ірина Швець, керівник проектів Громадянської мережі ОПОРА

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії. За реалізацію ініціативи в Львівській області відповідає Львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА”. 

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись:

На сайті cvu.od.ua/ua/projects/attestation/

Контактна особа: Офіс Громадянської мережі ОПОРА у Львові – тел. 032 254 61 63, e-mail: lviv@opora.org.ua

Контакти

  • Офіс Громадянської мережі ОПОРА у Львові
  • 032 254 61 63
  • lviv@opora.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.