bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрита дискусія про основні виклики у сфері прав дитини та можливість впливати на державну політик

21 червня 2018 р. о 11. 00 в Главкомі (вул. Шовковична, 8/20, м. Київ) Коаліція  «Права дитини в Україні» розпочне відкриту дискусію про основні виклики у сфері прав дитини та можливість впливати на державну політику в цій сфері. 

Яким чином формуються пріоритети прав дитини? Як діти, молодь та громадські організації можуть взяти участь враховуючи початок процесу звітування до Комітету ООН з прав дитини? Як права дитини передбачені в реформах, які відбуваються в Україні, розкажуть представниці організацій-учасниць Коаліції “Права дитини в Україні”.

Спікерки, представниці організацій-членів Коаліції «Права дитини в Україні»:
• Оксана Москаленко – співкоординатор Коаліції “Права дитини в Україні”, координатор проектів ВГО “Жіночий Консорціум України”
• Діна Гуд – радник з питань зв’язку та розвитку Данська рада з питань біженців (за згодою)
• Євгенія Павлова – голова Всеукраїнської фундації “Захист прав дітей”

Як держава, яка визнала Конвенцію ООН про права дитини, Україна має забезпечувати дотримання усіх прав, закріплених Конвенцією, як права на освіту, здоров’я, зростання дитини в сімї, недискримінацію, тощо. Разом з тим, виклики щодо реалізації прав дитини залишаються в усіх сферах життя дитини.

Останнє всеукраїнське дослідження Коаліції “Права дитини в Україні” серед іншого визначає такі проблеми: 
• Майже кожна 5 дитина відчуває дискримінацію за фінансовим станом: у навчальних закладах 29 % дітей впродовж останнього року зіткнулись із ситуацією, коли вони не змогли взяти участь у шкільному заході (екскурсії, пікніку, поході, дискотеці) через відсутність грошей; 17 % дітей зазначили, що впродовж року хвилювалися через брак грошей в сім’ї для задоволення їхніх потреб.
• 47% дітей не знають куди звернутися у випадку насильства.
• 30% дітей впродовж останнього року не змогли висловитися щодо важливих для них питань на будь-якому рівні: в сім’ї, школі, громаді.
• 10% дітей не почуваються в безпеці в школі.

Більше інформацію про дослідження а також інші виклики у сфері прав дитини ви зможете отримати під час прес-брифінгу.

Контакти: 

Оксана Москаленко
+38 066 444 05 11
crc.ngo.ukraine@gmail.com

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.