Всеукраїнський Форум «Право на життя» (Київ)

За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (UN OSHA) за чотири роки війни на Донбасі (станом на 21 квітня 2018 року) загинули понад  2540 цивільних осіб та 9000 отримали поранення, контузії  або каліцтва. Всеукраїнський Форум «Право на життя» за участю 50 громадян України, в тому числі дітей, які отримали поранення, травми, захворювання внаслідок військових дій на Сході України відбудеться 20 червня 2018 року 

 До цього часу не існує державного механізму для надання допомоги цивільним особам, які постраждали від конфлікту, всі ініціативи в цій сфері є ситуативними і недостатніми.  На сьогодні цивільні громадяни України, які втратили здоров’я внаслідок військового конфлікту на Сході потребують дієвої медичної, психологічної, соціальної та матеріальної допомоги. Відсутність національного механізму забезпечення належної, ефективної, швидкої та відповідної правової допомоги та захисту, в тому числі відшкодування шкоди, для цивільних жертв конфлікту не дає можливості цим людям  жити повноцінним життям та ставить їх на межу бідності. Пенсія та щомісячна адресна допомога для ВПО не покривають витрат на лікування та медикаменти, вкрай необхідну реабілітацію, проживання та харчування.

19 червня 2018 року в готелі Premier Hotel Lybid (м. Київ, площа Перемоги, 1, конференц-зал «Слов'янський») відбудеться Всеукраїнський Форум «Право на життя» за участю 50 громадян України, в тому числі дітей, які отримали поранення, травми, захворювання внаслідок військових дій на Сході України. Початок об 11 год.

Організатори Форуму: Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Громадською організацією цивільних постраждалих на Сході України «Ерлайт» та Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України».

До участі у Форумі запрошені:  народні депутати України, представники центральних органів влади та міжнародних організацій, а також правозахисних та громадських об’єднань.

Запрошються журналісти для висвітлення події.

Акредитація за тел: 0662921439, o.m.zhurbenko@gmail.com    Журбенко Ольга.

Контакти

  • 0662921439
  •  o.m.zhurbenko@gmail.com
  • Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Громадською організацією цивільних постраждалих на Сході України «Ерлайт» та Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.