bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Garage Idea для соціального підприємництва «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами»

У Chasopys Eduspace відбудеться зустріч для майбутніх соціальних підприємців Garage Idea «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами». Дата проведення - 8 червня 2018 року. Дедлайн - 4 червня 2018 року.

Коли: У п’ятницю 8 червня 2018 р., з 17.00 до 21.00.

Куди: Навчальний центр Chasopys Eduspace (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 30, код дверей - 340).

Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для учасників участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого запрошують:

 • соціальних стартаперів;
 • власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
 •  представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
 • активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
 • студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Garage Idea

Заповнити анкету до 4 червня 2018 року включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 5-6 червня відібрані учасники, чия мотивація до участі в заході була переконливою, отримають запрошення.

Про що йтиме розмова на Garage Idea

 1. Що таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
 2. Які соціальні проблеми найбільше хвилюють киян і мешканців інших  міст України.
 3. Обмін ідеями соцпідприємств, їх формулювання на місці.
 4. Робота за динамічною технологією «світове кафе»: рух від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
 5. Шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

У разі виникнення запитань, або потреби у додатковій інформації, слід писати на пошту school@chasopys.kiev.ua або телефонувати за номерoм +38 093 100 24 41.

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea у Києві: Український форум благодійників, ГО “SILab Ukraine”, Chasopys Creative Family та компанія Civitta.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.