Семінар “Як адвокувати свободу Інтернету в українських реаліях”

24 травня 2018 року у Києві відбудеться семінар для партнерів та громадянського супільства, присвячений проблемі адвокації свободи Інтернету в Україні. До участі запрошуються представники державних інституцій, IT-сектору, медійних та громадських організацій. Дедлайн - 22 травня 2018 року.

Україна продовжує залишатися країною з достатньо ліберальним регулюванням Інтернету, однак впродовж 2017-2018 на порядку дня постали як урядові ініціативи, так і законопроекти, схвалення яких здатне призвести до суттєвого погіршення рівня свободи Інтернету в Україні. А діяльність СБУ та правоохоронних органів навіть в умовах війни з Росією вимагає прискіпливого контролю з боку громадянського суспільства. Разом з тим, вироблення публічної політики в сфері Інтернет-врядування потребує взаємодії між усіма стейкхолдерами: представниками уряду, IT-спільноти, медійними та громадськими організаціями. 

24 травня 2018 року ГО “Інтерньюз-Україна” та Counterpart International запрошують зацікавлених учасників на семінар для партнерів та громадянського суспільства “Як адвокувати свободу Інтернету в українських реаліях”. 

Під час події будуть продискутовані питання викликів для Інтернет-врядування, взаємодії між стейкхолдерами щодо вироблення політики та розглянуті моделі адвокації.

Подія відбудеться в четвер, 24 травня, з 10:00 по 13:00 в готелі “Хрещатик”, вул. Хрещатик 14.

До участі запрошуються представники державних інституцій, IT-сектору, медійних та громадських організацій. 

Реєстрація за лінком bit.ly/may24ua триває до 18.00 вівторка, 22 травня 2018 року. Запрошені учасники будуть проінформовані до 14.00, 23 травня 2018 року. Організатори не покривають транспортні чи інші витрати потенційним учасникам.

Кількість місць обмежена. Участь в семінарі тільки за попередньою реєстрацією та персональним запрошенням щодо участі з боку організаторів.

Контактна інформація: Віта Комар, Інтерньюз-Україна,

+38 095 523 58 39, vkomar@internews.ua 

Захід відбуваєтсья в рамках проекту “Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників” від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».

Контакти

  • ГО “Інтерньюз-Україна”
  • vkomar@internews.ua
  • +38 095 523 58 39
  • https://www.facebook.com/events/395116640964376/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.