Молоді інноватори розкажуть, як розвивати демократію в Україні

19 травня 2018 року з 9:30 по 17:00 у Києві зберуться молоді люди з усієї України на Фестиваль молодіжних інновацій «Молодь. Демократія і права людини. Інновації».  

Організаторами Фестивалю є Програма розвитку ООН в Україні та Міністерство молоді та спорту України. Метою заходу є поширення поширенню інноваційних підходів, застосованих молодіжними командами в Україні до вирішення проблем у сферах демократії та прав людини, підтримка мережування та співпраці між молодіжними працівниками та творцями змін із різних регіонів України, а також заохочення інноваційного мислення молодих людей стосовно того, які проблеми у сфері демократизації та прав людини потребують вирішення, та як їх вирішувати в інноваційний спосіб.

Програмою Фестивалю передбачено участь заступника Міністра молоді та спорту України та радника та керівника проектів ПРООН у сфері демократичного врядування, а також представлення молодіжних проектів, панельна дискусія з практиками з питань розвитку молодіжних інновацій у різних сферах суспільного життя, вікторина з питань демократії, інтерактивна лекція та екскурсія з прав людини, тематична гра #All Inclusive “Що? Де? Коли?” та інші.

Під час заходу результати втілення своїх проектів презентуватимуть переможці:

  • Номінація Соціальний скрипт: "Спілкування без обмежень", Київська область. Інновація націлена на запобігання дискримінації молоді з інвалідністю шляхом створення середовища для спілкування студентів та людей, що мають інтелектуальні порушення. Інклюзивна е-демократія", Львівська область. Команда розробила веб-чекер для удосконалення сайтів органів влади для громадян з вадами зору, та провела адвокаційну кампанію з його використання. 
  • Номінація Соціальне підприємництвo: "Коворкінг центр по-новому", Миколаївська область. Активісти створили центр для соціально-культурного розвитку малозабезпечених верств населення Доманівки та Доманівського району.
  • Спеціальна інновація для Донбасу: "Кольори життя", Донецька область. Команда створила відеоісторії людей, права яких часто порушуються.
  • І ще одна інновація для Донбасу: "БебіЛенд" – активісти створили центр розвитку дітей з інвалідністю у прифронтовому містечку Станиці Луганській.
  • Спеціальна антикорупційна номінація: проект "Відкрита Одеса", який аналізує рішення Одеської міської ради та інформує громадськість і медіа про можливі корупційні ризики.

U-Inn - це програма розвитку молодіжних інновацій Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, реалізована завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Данії. Програма охоплювала низку заходів, спрямованих на просування інноваційних підходів до вирішення типових соціальних проблем, навчальних поїздок до організацій громадянського суспільства, які працюють у сфері демократизації та прав людини, молодіжного табору U-Inn Camp, та конкурсу молодіжних ідей та ініціатив.

Довідкова інформація: Анна Острікова, координаторка програми «Молодіжний працівник» ПРООН anna.ostrikova@undp.org

Контакти

  • anna.ostrikova@undp.org
  • ПРООН в Україні
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.