bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Реформа державної служби: нові кар’єрні можливості» - день відкритих дверей в НАДС

17 травня 2018 року в Національному агентстві України з питань державної служби відбудеться День відкритих дверей для всіх, хто цікавиться реформою державного управління або планує приєднатися до оновленої державної служби. Відкрита попередня реєстрація.  

17 травня о 16:00 Національне агентство України з питань державної служби відкриє свої двері для усіх охочих стати частиною команди нової державної служби та розширити свої знання про реформу державного управління.

Під час заходу відвідувачі зможуть дізнатися про нові кар’єрні можливості міністерств, ознайомитися з унікальним онлайн-курсом для нової категорії держслужбовців - фахівців з питань реформ (ФПР), отримати безліч практичних порад і рекомендацій від експертів реформи, а також спробувати свої сили і пройти тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності. У ході заходу буде підписаний меморандум між НАДС та проектом DESPRO, що підтримав розробку навчального онлайн-курсу.

Де: НАДС, Київ, вул. Прорізна, 15, 6 пов., Конференц-зал

Коли: 17 травня 2018 року, четвер, 16:00

Вхід на презентацію за попередньою онлайн реєстрацією.

Кількість місць для проходження пробного тестування є обмеженою. Участь зможуть взяти перші 50 зареєстрованих учасників


Програма заходу:

 • 16:00- 16:20 Вітальне слово та підписання меморандуму між НАДС і DESPRO про співпрацю: Голова Національного агентства України з питань державної служби Оксана Гарнець, Керівник Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO
 • 16:20-16:40 Погляд зсередини: чим займаються нові директорати та поради щодо участі у конкурсах на посади ФПРів Дмитро Маковський, директор генерального департаменту цифрової трансформації Державного агентства з питань електронного урядування Катерина Притула, державний експерт директорату державної мовної політики Міністерства культури Тетяна Далєвська, державний експерт директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 • 16:40-17:00 Презентація e-курсу «Нова державна служба: доступно про головне». Які базові знання необхідні для нових держслужбовців, особливості змін у конкурсному відборі, як треба готуватися до державної служби та що чекає нових людей, які приходять у державну службу: Наталія Алюшина, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Юлія Лозюк, державний експерт Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС
 • 17:00-17:15 Запитання\відповіді
 • 17:15-17:45 Пробне тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності

Інформаційний захід підтримує проект ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій та інформування про реформу державного управління», що надає інформаційну підтримку РДУ для уряду України.

Контакти

 • Національне агентство України з питань державної служби
 • zagal@nads.gov.ua
 • (044) 254‑06‑00
 • http://nads.gov.ua/
 • 01601 Київ вул. Прорізна 15
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.