bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лекторій: як модернізувати економіку і все наше життя

У Києві вперше відбудеться Громадянський лекторій на тему: «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України». Дата проведення - 21 квітня 2018 року.

Послідовно, за участі провідних мислителів і практиків України та зарубіжжя, на різних проектах Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які під час Громадянського лекторію дискутуватимуть про можливості інноваційного прориву та здійснення «нової індустріалізації» – далі.

Події, які відбулися за останній час у нашій країні та світі, лише підтвердили правильність республіканської критики та напрямку наукових і суспільно-політичних пошуків. Деградаційний курс держави, тупик соціально-економічної політики, масове зубожіння й еміграція українців/ок, яка де-факто прийняла форму фактичної евакуації, не можуть залишати байдужими відповідальних громадян і вимагають консолідації всіх здорових сил навколо програми модернізації України, навколо мети входження України до топ-20 держав світу за рівнем життя громадян.

Громадянські лекторії – важлива ініціатива, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності. Формат події – інтенсивний лекторій у режимі доповідь-обговорення на зазначену тематику.

Досить базікання про те, що нас врятує аграрний сектор або політика ще більшого стиснення пасків, або кінцевий розпродаж усього іноземцям – досвід показує, що руйнування реального сектору економіки знекровило Україну. Іншого шляху, окрім модернізації, частиною якої є нова індустріалізація – немає. Але як це зробити?

«Нова індустріалізація» – термін досить умовний, він означає наступний етап розвитку соціально-економічних відносин людства і полягає у розвитку індустрій, які ґрунтуються на надсучасних технологіях, є дуже гнучкими, індивідуалізованими й, одночасно, глобалізованими, тісно зв’язані з безперервною освітою протягом усього життя, які можуть бути побудовані на адитивних принципах (3D, 4D, 5D), пов’язані зі сферою ІТ, віртуальністю, зав’язані на всі рівні космосу тощо.

До участі в Громадянському лекторії: «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України», що відбудеться 21 квітня з 10:30 до 20:00 (початок реєстрації з 10:00) у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (м. Київ, М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх), запрошуються прогресивні громадян/ки, економіст/ки, соціологи/ні та інших інтелектуал/ки, активіст/ки, підприємці/иці, робітники/ці, журналіст/ки, студент/ки. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена.

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: Український союз промисловців і підприємців, Газета прогресивних людей «Нова Республіка».

Умови участі 

 

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.