Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернігові та Прилуках

18-20 квітня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернігів та Прилуки з офіційним візитом та проведе низку заходів для молоді, представників місцевого бізнесу та громадських організацій.

Що:  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого: Студенти, школярі, активна молодь

Коли: 18 квітня 2018 року, 14:00 – 15:30. Де: м. Прилуки, Міська центральна бібліотека імені Любові Забашти (вул. Котляревського, 65).

Коли: 20 квітня 2018 року, 12:00 – 13:30. Де: м. Чернігів, Чернігівський національний технологічний університет (вул. Шевченка, 95).

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.   

Що: Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх, культурних і бізнес-можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС».

Коли:  18 квітня 2018 року, 16:00 – 17:30.

Де:  Прилуки, Прилуцька міська рада (вул. Незалежності, 82).

Для кого: Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені містяни.

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, розкаже про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представить програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, CreativeEurope, Erasmus+, CultureBridges, COSME, EU4Business та ін. 

Що:  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли:  19 квітня 2018 року, 13:00 – 14:30.  Де: м. Чернігів, коворкінг «Світогляд» (проспект Перемоги, 108-А, 2-й пов.).

Для кого: Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, розповість про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробить огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, COSME, EU4Business та ін. Також Ірина Прокоф’єва, менеджерка програми Culture Bridges, презентує її можливості / Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури ЄС. Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation;

Що: Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли: 19 квітня 2018 року, 15:00 – 18:30.  Де: м. Чернігів, коворкінг «Світогляд» (проспект Перемоги, 108-А, 2-й пов.).  

Для кого: Представники новостворених громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити базові навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають свою діяльність і хочуть здобути базові навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів; хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; види грантової допомоги; як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; принципи складання бюджету та ін.

Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training;

Що: Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли: 20 квітня 2018 року, 15:00 – 18:00.

Де: м. Чернігів, готель «Україна» (проспект Миру, 33), конференц-зала.

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), EU4Business, Erasmus for Young Entrepreneurs (Erasmus для молодих підприємців), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі. Головними експертами семінару виступлять: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва, Команда підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Наталія Шеремета, керівник відділу зовнішньоекономічних зв’язків Чернігівської торгово-промислової палати / Оксана Попруга, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar;

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних зустрічей, семінарів, тренінгів, інтерактивних ігор). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією можна звертатися до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, [email protected], Ольги Міщенко, тел. +38(096) 6817607, [email protected] або до Ірини Широкової, +38(097)1772416, [email protected].

Контакти

  • Представництво Європейського Союзу в Україні
  • [email protected]
  • [email protected]
  • [email protected]
  • +38(093)701 36 23
  • +38(096) 6817607
  • +38(097)1772416
  • https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk
  •  https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.