bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Івент Лабораторія 42: відкриття школи івент-менеджменту
12.03.2018

Новина для всіх, хто знає, що таке організація подій - конференцій, хакатонів, концертів та фестивалів. Одна із провідних івент агенцій України відкриває свою вищу школу івент менеджменту - Івент Лабораторію 42.

В цій школі будуть викладать режисери та маркетологи, креативщики та піарщики, візуалізатори, декоратори, інженери, мандрівники, філософи та проектні менеджери:

  • 36 лекторів - лідерів в дотичних галузях (дизайн-мислення, креатив, маркетинг, комунікації, технічне забезпечення, проектний менеджмент, гнучкі методики, лідерство тощо) поділяться з нами практичними кейсами, стратегіями та секретними «фішками».
  • 240 академічних годин лекцій та воркшопів ми з вами будемо працювати в комфортних коворкінгах та вільних просторах Києва (ПеремогаSpace, MediaHub ) та будемо виїжджати на виробничі бази підрядників за напрямками: світло, звук, декорації, візуальні рішення, мультимедіа, кейтерінг, комплексні технічні рішення локацій, поліграфія та виробництво, кінопродакшн.
  • Кожна команда створить власний проект і реалізує його на локації наших партнерів, тим самим отримуючи унікальний практичний досвід «тут і зараз» разом з можливістю закріпити теоретичні знання на практиці.
  • Окремо пропрацьована світоглядна складова - мандрівники, літератори, письменники, художники і філософи дозволять поглянути на подію з зовсім іншого боку.

Де зареєструватися на таке навчання?

www.42eventlab.com.ua - сайт Івент лабораторії 42

https://goo.gl/YcojTq - пряме посилання на анкету для реєстрації  

Основа навчання - досвід більше 2 років роботи модератора лабораторії Дениса Блощинського (співзасновника Агентство 42 та Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну", автора та ідеолога Освітній проект "Відкривай Україну" та Фестиваль "З країни в Україну") із сотнями проектних менеджерів по всій країні.

Дати перших чотирьох модулів:

15, 16, 17, 18 березня: простір ПеремогаSpace 

12, 13, 14, 15 квітня: простір PeremogaSpace

17, 18, 19, 20 травня: простір MediaHub

07, 08, 09, 10 червня: простір PeremogaSpace

Вартість курсу 16 000 грн.

www.42eventlab.com.ua - сайт Івент лабораторії 42

Контакти

  • www.42eventlab.com.ua
  • Івент Лабораторію 42
  • [email protected]
  • https://www.facebook.com/sorokdva/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.