«Голос війни»: ветерани АТО презентують власну художню збірку у Дніпрі

1 березня 2018 року у Дніпрі ветерани АТО презентують збірку творів «Голос війни: історії ветеранів» - майже 30 оповідань про війну на сході України. Унікальних текстів, сумних і веселих, сповнених надії та боротьби. Учасники презентації отримають книгу у подарунок. 

Коли: 1 березня 2018 року о 19:00

Де: Дніпропетровська ОДА (пр. Олександра Поля, 1)

Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блоґери та журналісти. Зокрема, серед наставників був відомий Сергій Жадан, Євген Положій, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Богдан Кутєпов, Роман Зіненко та інші.

Так народилося три десятки унікальних текстів-спогадів про війну. Вік наймолодшої авторки – 22 роки, найстаршого – 55 років. Серед учасників Школи - чоловіки та жінки різних професій: піаніст, вчителька початкових класів, дизайнер, маркетолог, журналіст, військовий капелан, викладачі та волонтери.

Мета проекту – дати можливість висловитися бійцям, аби суспільство почуло їхній голос, без спотворень і фільтрів.

«Якщо на війні зв’язок – це рація, то в мирному житті замість рації – ця книга. Текст за текстом ветерани налаштовують систему координат. Через контексти спогадів позначають позиції сенсу життя, який вони пізнали. Діляться ключами до розуміння тих речей, про які зазвичай мовчать», – говорить модератор Школи, боєць батальйону «Айдар» Дмитро Лавренчук.

Участь у презентації візьмуть співавтори збірки:

  • Сергій Міщенко, стрілець-санітар штурмової роти батальйону «Донбас», позивний «Яр»
  • Юрій Руденко, 101 окрема бригада охорони Генерального Штабу, позивний «Сколопендра»
  • Аліна Вяткіна, парамедик, «Госпітальєри» ДУК Правий сектор, позивний «Аля»
  • Василь Піддубний, доброволець, 10 Окрема механізована бригада, позивний «Кіт».
  • організатори та ініціатори проекту, медіа

Збірка видана не для продажу. Гості презентації матимуть змогу отримати книгу у подарунок та підписати у самих авторів.

Вхід за попередньої реєстрації http://bit.ly/2osxQ3I

Для акредитації ЗМІ та отримання детальної інформації слід звертатися до координаторки заходу Юлії Бабко – моб.: 063 710 13 96 е-mail: jbabko@internews.ua

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.