bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лекція «Як пройти інтерв’ю для вступу в університети США»

Подаючи заявки на навчання в американські коледжі та університети, потрібно на увазі, що багато з них потребують пройти співбесіду в якості одного з етапів відбору. Це стосується більшості коледжів, досить великої кількості магістерських та докторських програм, та є необхідною складовою при поданні на стипендійні програми, в тому числі програми обміну уряду США.

Спікер Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні, допоможе відповісти на деякі з найбільш хвилюючих питань: «Як вітатись з інтерв’юером?», «Що, якщо я не знаю відповіді на питання?», «Як одягатися на співбесіду?», «Чи варто просити повторити питання?», «Як успішно пройти Skype-співбесіду?». Ці, та багато інших запитань, ми обговоримо під час нашої презентації.

Коли: 1 березня 2018 року, 17:00
Де: Американський Дім у Києві, вул. Пимоненка, 6

Щоб долучитись до онлайн трансляції заходу, потрібно перейти за наступним посиланням https://www.youtube.com/user/EACKyiv

Для участі у заході потрібно взяти паспорт або посвідчення водія.

Контакти

  • EducationUSA Ukraine
  • edusa@americancouncils.org.ua
  • +38 (044) 289-3952; 289-3953; 289-3977
  • https://edusa.org.ua/
  •  https://www.facebook.com/EducationUSA.Ukraine
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.