bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Річний звіт ГО «Волинський Інститут Права» (Луцьк)

ОМГО «Волинський Інститут Права» запрошує представників ЗМІ 1 березня 2018 року о 12:30 у затишне приміщення Простору для роботи, творчості та відпочинку «Innerspace» (м. Луцьк, вул. Паркова, 5) на зустріч партнерів організації.

Під час зустрічі «Волинський Інститут Права» підведе підсумки року, що минув, та презентує плани на рік прийдешній, у яких доволі багато амбітних цілей та ще більше можливостей для спільної роботи. 

Всі ці роки команда ОМГО «Волинський Інститут Права» намагалася дотримуватись тої планки, яку для себе визначила – бути дієвою організацією, яка впроваджує необхідні реформи на місцях та сприяє утвердженню демократичних принципів управління та поширенню практик локальної демократії. Однак, цих успіхів не було б без партнерів – ідейних натхненників, вдячних бенефіціарів, вірних партнерів та подекуди й гострих критиків.

Чому днем проведення заходу обрано перший день весни? Тому, що весна – це пробудження природи та чудовий час для започаткування нових змін, а ще тому, що 1 березня - день народження організації: Волинському Інституту Права – 8 років. І цей день команда ОМГО «Волинський Інститут Права» хоче провести у колі друзів і партнерів, плануючи майбутнє та згадуючи здобутки.

Програма зустрічі

12:00-12:30

Реєстрація учасників. Вітальна кава.

 

12:30-13:00

Презентація звіту про діяльність організації за 2017 рік. Виклики. Поразки. Перемоги.

 

13:00-13:30

Ми, як ХАБ, який сприяє розвитку громадянського суспільства. Презентація планів діяльності Волинського Інституту Права на 2018 рік.

 

13:30-14:00

Виклики, які стоять перед громадським сектором Волині в умовах реформ. Що ми можемо зробити разом?

 

14:00-15:00

Фуршет

 

 

 

Контакти

  • ГО «Волинський Інститут Права»
  • (067) 945-36-26
  • м. Луцьк вул. Глушець 49 оф. 51
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.