1 березня 2018 року у Рівному відбудеться лекція на тему «Smart City: розумне управління містом в інтересах громади». Лекція відбудеться у рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.
Спікер – Станіслав Гайдер, начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради.
Під час заходу учасники зможуть більше дізнатись про те, для чого нам потрібні «Розумні міста», про інструменти та ідеологію Smart City. На прикладі м. Дрогобич – про запровадження електронного урядування та електронної демократії. Що ж таке відкриті дані та як працюють електронні сервіси, як громада може брати участь в управлінні містом, а також про розумну систему міських проектів та застосування міжнародних стандартів сталого розвитку міст в Україні.
Як результат, учасники зможуть використати практичний досвід м. Дрогобич у запровадженні «Smart City» та стратегування сталого розвитку для власних ініціатив.
«Будь-який житель міста Дрогобич може завантажити додаток, створити карту проблем та додати її на сайт. Працює карта житлових проблем міста. Люди інформують, де є яка проблема, в якому будинку», – такі можливості за словами Станіслава Гайдера вже мають дрогобиччани.
Захід розпочнеться о 13:30 в Info Hub (вул. Словацького 3а).
Контактна особа:
Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/stanislavbezushko
Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після Помаранчевої революції. Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.
Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.
Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.
У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.
Коментарі