bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions (Київ)
15.02.2018

20-21 квітня 2018 року у Києві відбудеться 11-й Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions. Фестиваль вперше в своїй історії об'єднає на одному майданчику найкращі світові архітектурні фестивалі.

Усі вони приїдуть в Україну для того, щоб стати кураторaми однієї спільної події. Фестиваль включатиме лекції, дискусії, воркшопи, майстер-класи, виставки та інші формати.

Головна мета 11-го міжнародного архітектурного фестивалю – привернути увагу до ідей та підходів зі світової практики у в сфері архітектури й урбаністики, продемонструвати світовій спільноті інтелектуальний капітал нашої країни, наш досвід і цінності та стати простором для подальшої інтенсивної спільної роботи.

Лондонський Фестиваль Архітектури, Копенгагенський Архітектурний Фестиваль,  New Generations /Італія, Wonderland/Австрія,  Urban Forum Almaty та ін. візьмуть участь у програмі CANactions 2018.  

А також кращі урбаністи та архітектори світу -  Jan Gehl, Haris Piplas/ ETH Zürich, Andeas Ruby/ Swiss Architecture Museum, Matthias Schuler/ Transsolar, Markus Appenzeller /MLA+ та ін. стануть спікерами головної сцени Фестивалю.

Кроскультурний характер фестивалю CANactions - це можливість обмінятись думками, налагодити плідні інституційні та партнерські відносини. "Фестиваль фестивалів" дасть змогу учасникам віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці між країнами.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions - найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за 11 років років роботи стали 140 спікерів та більше ніж 40 000 відвідувачів з усього світу. Організатори події - CANactions, освітня платформа, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури. 

Контакти

Коментарі

Володимир Кулябко   1932 дні тому   #  

Жаль, что мы поздно узнали. Очень интересуемся. Но и нам самим - есть, что показать фирмам и архитектурным ассоциациям, мечтаем о взаимодействии (на наше письмо неделю назад что-то Гурт молчит!?). Наша "фишка" - связываем инженерные и архитектурные вопросы, начиная с комбинированной инженерно-архитектурной теорией формообразования и т.п.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.