Access MBA «Тет-а-тет» (Київ)

Запрошуються зацікавлені учасники особисто зустрітися з представниками найкращих бізнес-шкіл США, Європи та Азії на заході Access MBA «Тет-а-тет», що відбудеться у Києві в середу, 14 лютого 2018 року. Участь безкоштовна за умов реєстрації. 

Чому MBA:
Магістр ділового адміністрування – найбільш визнаний бізнес-ступінь у світі, який допомагає випускникам змінити посаду, сферу діяльності, країну, стати справжніми керівниками і приєднатися до потужної ділової мережі. МВА відкриє шлях, що змінить усе Ваше життя!
 
З ким Ви зустрінетеся на заході:
 
Представниками приймальних комісій Програми MBA і Програми MBA (EMBA) з підготовки керівників з ESMT - Berlin, Frankfurt School of Finance and Management, IE Business School, Vienna University of Economics and Business WU Executive та багатьох інших.
На відміну від звичайного заходу МВА, формат «тет-а-тет» дає Вам можливості:
  • Особисто поспілкуватися з головами приймальних комісій престижних бізнес-шкіл під час 20-хвилинної зустрічі
  • Отримати цінну інформацію від наших консультантів-експертів з програм МВА та інструкторів з проходження стандартизованого тесту для визначення здатності успішно навчатися у бізнес-школах (GMAT)
  • Поспілкуватися з представниками шкіл і студентами під час Пленарних дискусій
  • Виграти стипендію на суму понад 2 мільйони євро
Участь у заході безкоштовна, але завчасна реєстрація є обов'язковою умовою для тих, хто бажає провести зустрічі тет-а-тет. Натисніть нижче, щоб отримати додаткову інформацію та зареєструватися онлайн.
Зареєструватися безкоштовно за посиланням: https://www.accessmba.com/link/qe

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!



 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.