Показ фільму «Стираючи Девіда» від фестивалів «Кіномедіа» та Docudays Ua

22 грудня о 19:00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека») покажуть потужну стрічку конкурсної програми фестивалю DOCU/ПРАВА – «Стираючи Девіда» режисера Девіда Бонда.

Девід Бонд живе в Великобританії – країні, де стежать за кожним твоїм кроком 24 години на добу. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож, він вирішує провести експеримент і одного разу просто зникнути, випаруватися. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє безжальних приватних детективів. Їм відомо тільки ім’я та є 30 днів, щоб знайти Девіда. А у самого Девіда є 30 днів на роздуми про те, що таке «privacy» і що означає це втратити.

«Стираючи Девіда» – перший повнометражний документальний фільм режисера, продюсера та сценариста Девіда Бонда. Стрічка порушує проблематику права на недоторканність приватного життя як одного з ключових конституційних прав людини. Це фільм про відсутність особистого простору і конфіденційної інформації у житті кожного з нас.

Власне, після перегляду фільму відбудеться також дискусія на тему: «Свої і чужі цифрової реальності: як захистити приватність?», яку модеруватиме правозахисниця Марія Томак.

Вхід на показ вільний за умови попередньої реєстрації – тут.

Фільм демонструватимуть з українськими субтитрами. Показ відбудеться 22 грудня о 19.00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека»).

Захід відбудеться в рамках співпраці Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та кінофестивалю короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа».

Сторінка заходу у Facebook

За детальнішою інформацією можна звертатеся за телефоном (093)969-85-33 або написати на e-mail [email protected]

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази тривають із жовтня до грудня (включно). 

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR та інших, хто пише, знімає, розповідає і творить у сфері медіа. Прийом робіт на фестиваль триває до 1лютого 2018 року.

Контакти

  • 093 969-85-33
  • Фестиваль короткометражних фільмів «Кіномедіа»
  • [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.