«Несподівана нація»? Як Україні віднайти свій голос у світі? (дискусія)

14 грудня в Києві в книжковій крамниці-кафе «Хармс» Інтернью-Україна запрошує на дискусію про імідж України за кордоном, вплив журналістів, громадських активістів та кожного з нас на уявлення іноземців про країну. Рєєстрація триває до 13 грудня 2017. 

Якою бачать іноземці Україну, хто впливає на імідж країни за кордоном? Поговоримо про це, про боротьбу зі стереотипами та міфами, розглянемо як вдало презентувати себе світовій спільноті. А також подискутуємо про роль та відповідальність журналістів і громадських активістів за створення іміджу України та українців у світі.

Зустріч відбудеться у четвер, 14 грудня, з 19:00 по 21:00 у книжковій крамниці –кафе «Хармс», адреса: вул. Володимирська, 45а («Будинок вчених»)

Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 13 грудня до 17:00 за посиланням: http://bit.ly/EuroCafé

Володимир Єрмоленко  - відомий публіцист, письменник, кандидат філософських наук та доктор політичних студій.  Володимир працює керівником європейських проектів в ГО «Інтерньюз-Україна», викладає у Києво-Могилянській академії та є автором і ведучим програми «Громадське.СВІТ».

Це п’ята зустріч ініціативи «Європейське кафе», що передбачає спілкування молоді з успішними українцями. Цього разу розглядаємо, що світ говорить про Україну та як бути почутими та зрозумілими. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні». Партнерами заходу є EU Study Days Alumni Association.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Ольги Міщенко за тел. (096) 681 76 07 або на e-mail: omishchenko@internews.ua.

Довідково:

Міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян України. Заходи проекту сприяють застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді тощо. Проект популяризує цінності етичної та чесної журналістики, висвітлення новин на основі фактів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації, та свободу вираження думок, зокрема в Інтернеті.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.