«Європейські стандарти працевлаштування осіб з інвалідністю в Україні» (круглий стіл)

14 грудня 2017 року у Києві в «Укрінформі» відбудеться круглий стіл  «Європейські стандарти працевлаштування для осіб з інвалідністю України: реалії та перспективи».

На заході буде презентовано аналітичний звіт «Практики роботи Міністерства соціальної політики України та державної служби зайнятості України у забезпеченні рівності доступу людей з інвалідністю у сфері працевлаштування».

Звіт підготовлено в рамках проекту «Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію», який реалізує Громадська організація  «Правозахисна організація «Права людини».

Протягом серпня – жовтня  2017 року експертами ГПО «Права людини» було проведено моніторинг імплементації в українське законодавство відповідно до Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом норм  щодо протидії дискримінації та  забезпечення рівного доступу до ринку праці  осіб з інвалідністю. В тому числі були проаналізовані:

  • Ефективність сучасної системи сприяння зайнятості осіб з інвалідністю в Україні.
  • Контроль за дотриманням нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.
  • Ефективність системи сплати адміністративно-господарських санкцій та наповнення фондів, направлених на заходи сприяння працевлаштуванню.
  • Система захисту від дискримінації осіб з інвалідністю у сфері зайнятості.

Метою круглого столу є презентація Звіту та Рекомендацій органам влади щодо приведення практик роботи Міністерства соціальної політики України та Державної служби зайнятості України у забезпеченні рівності доступу людей з інвалідністю у сфері працевлаштування до відповідності з Європейськими стандартами.

Дата та час проведення: четвер 14 грудня 2017 року, 13:30-15:30 (початок реєстрації о 13:30 годині).

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001. Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», Зала №2.

Контактні дані організаторів: Віталій Дроботун, директор ГПО «Права людини», тел. (044) 361-39-35, електронна пошта: info@prava-lyudyny.org

 

«Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію» реалізується за сприяння Європейського Союзу в рамках проекту «Громадська синергія»  під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів. 

Контакти

  • info@prava-lyudyny.org
  • ГПО «Права людини»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.