Фестиваль «Кіномедіа» мандрує у Костянтинівку

Фестиваль короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа» запрошує на кінопоказ, що відбудеться 8 грудня 2017 року о 18:30 у вільному просторі D•R•U•Z•I  (м. Костянтинівка, проспект Ломоносова 164, 2-й поверх (вхід через кінотеатр ”Супутник”)). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. 

До програми перегляду увійдуть 16 найкращих фільмів фестивалю за минулі роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія з Мариною Пухир - журналісткою Донецького обласного видання, членом Національної спілки журналістів України.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

Кількість місць обмежена.

Цьогорічний мандрівний фестиваль «Кіномедіа» з найкращими фільмами завітає також до Запоріжжя (ZIFF), Полтави, Дніпра та Києва, а з лекціями – відвідає Кропивницький, Запоріжжя (ZIFF) та Суми.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.