bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація проекту національних меншин «Спільно до мети»

3 листопада 2017 р.  у Києві презентують результати проекту «Спільно до мети». В рамках проекту понад 30 представників дванадцяти національних меншин України зібралися, щоб віднайти спільні інтереси та домовитися про формати подальшої співпраці.

 «Під час моделюючої гри активні представники національних громад з усієї України працюватимуть над створенням спільного культурного центру, – говорить Сюзанне Бекер, заступниця директорки Goethe-Institut в Україні та організатор проекту. – Застосування моделюючих ігор є досить популярним інструментом для симуляції проведення складних перемовин та прийняття рішень у ситуаціях, якнайбільше наближених до реальності».

       Проект «Спільно до мети» передбачає чотири етапи. На перших трьох у квітні, травні та липні учасники під керівництвом двох німецьких експертів обговорили актуальні проблеми та сценарії їхнього вирішення. На завершальному етапі проекту 3 листопада  представники національних меншин (німецької, польської, єврейської, кримськотатарської, литовської, грецької, ромської та болгарської) фіналізують ідею створення Будинку національних меншин, враховуючи культурну і мовну багатоманітність.

      «На мій погляд, такі проекти як «Спільно до мети» є основою для зародження в Україні толерантності і лібералізму, – ділиться враженнями учасник проекту Олексій Бітнер. – Вони є потужним поштовхом для формування європейських цінностей і основ громадянського суспільства. Завдяки міксу з теорії та практичних завдань, а також командній роботі і презентації її результатів, всі учасники змогли ближче познайомитися один з одним, що сприяло мультикультурному спілкуванню з першого дня проекту».

      Метод моделюючих ігор – це не лише інструмент для прийняття спільних рішень, а й чудовий приклад багатомовності: спілкування на всіх етапах проекту відбувається одночасно чотирма мовами – німецькою, англійською, українською та російською.

      Проект «Спільно до мети» ініціював та реалізовує  Goethe-Institut в Україні у рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та під керівництвом Інституту міжнародних досліджень (CIVIC) у Дюссельдорфі.

ЩО: Презентація результатів проекту «Спільно до мети»

КОЛИ: 3 листопада, 18:00-19:30

ДЕ: Goethe-Institut в Україні (Київ, вул. Волоська, 12/4)

ВХІД: вільний, за реєстрацією. Для участі надішліть імейл із зазначенням ПІБ, організації та посади до 01.11.2017 на адресу Marina.Poliakova@goethe.de.

Більше подробиць про проект «Спільно до мети»: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/gaz.html

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.