У Дрогобичі відбудеться фестиваль громадських організацій та ініціатив

Під час фестивалю кожному громадському об’єднанню буде виділений майданчик у центральній частині міста, де вони матимуть змогу презентувати свою діяльність та бачення розвитку міста (виставки, інсталяції, майстер-класи, вуличні дискусії тощо).

Також протягом фестивалю буде проведено серію панельних дискусій з представниками громадських об’єднань. Основною темою фестивалю буде «Виклики для міста та їх подолання».

Програма фестивалю:

12 жовтня (четвер)

10:00 - на вул. Ковальській (біля ТЦ «Прометей») відбудеться презентація Клубу Історичних Реконструкцій «Баннерет» (м. Стрий), який має намір відкрити у Дрогобичі свою філію, з показовими виступами. Клуб реконструює період 15-16 ст. (польсько-литовська доба). До реконструкції належить пошиття одягу, вивчення бойового мистецтва 16 століття, плетіння кольчуги, участь у турнірах історичних реконструкцій в Україні та за кордоном.

12:00 – 17:00 - ярмарок організацій, під час якого громадські організації презентуватимуть свою діяльність мешканцям міста в формі виставок, інсталяцій, майстер-класів, тощо.

13 жовтня (субота)

11.00 – Народний дім ім. І. Франка, Форум/дискусія від ВІ «Активна Громада», ВГО «Інститут Республіка» на тему «Чи потрібна українцям виборча реформа?»: презентація всеукраїнського дослідження та панельне обговорення локальних викликів у Дрогобичі.

15.00 - Народний дім ім. І. Франка, панельна дискусія на тему «Кому потрібна стратегія розвитку - місту чи громаді?

16:00 - Народний дім ім. І. Франка, панельна дискусія на тему «Як має розвиватися якісний міський простір?».

Модератор: Роксолана Буяк

Інформаційні партнери: радіо «Котермак» та газета «Медіа-Дрогобиччина»

Фестиваль відбувається за підтримки проекту «Київський діалог», що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

Всі запитання та пропозиції можна надсилати на електронну скриньку: [email protected] 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.