bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інфозустріч НМРУ в Сєвєродонецьку

Національна молодіжна рада України запрошує 23 жовтня з 14:00 по 16:00 молодіжні організації Сєвєродонецька та Луганщини на інформаційну зустріч щодо створення в листопаді цього року Луганської молодіжної ради Відокремленого підрозділу НМРУ. 

Учасники зустрічі зможуть більш детально ознайомитися з діяльністю Національної молодіжної ради України, з якою метою була створена НМРУ, в яких напрямках працює та які проекти реалізує на регіональному, національному та міжнародних рівнях. 

Громадська спілка “НАЦІОНАЛЬНА МОЛОДІЖНА РАДА УКРАЇНИ” є національною платформою для молодіжних організацій, яку було офіційно створено 7 лютого 2015 , щоб посилити та розвивати молодіжний рух в Україні Молодіжна платформа - вільна від політичного впливу.

Місія: представляти та захищати громадянські, політичні, соціальні та економічні права молоді України, розширювати можливості особистісного розвитку та активної участі молоді в суспільно-політичному житті.
НМРУ об”єднує понад 50 активних молодіжних ГО з усієї України.

Більш детальна інформація про НМРУ:https://www.facebook.com/NYCUkraine/
Web-site: http://nycukraine.org/

Участь у зустрічі здійснюється за попередньою реєстрацією:
https://goo.gl/forms/rti50dI6RbyqLeji2

Кінцевий термін реєстрації: 22 жовтня 20:00.
Точне місце проведення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Посилання на сторінку події у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/148536499085945/

Контакти

  • nycukr@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.