bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація рейтингу прозорості міст України у Тернополі
29.09.2017

Представники міськради Тернополя звернулися до українського відділення глобальної мережі TransparencyInternationalіз проханням презентувати в місті рейтинг прозорості 100 міст України. Організація з радістю підтримує прагнення влади міста до прозорості й організовує позапланову презентацію рейтингу у Тернополі. Запрошуємо на подію представників влади, громадських активістів та журналістів, а також усіх зацікавлених у прозорості міста.

Захід відбудеться 10 жовтня з 11:00 по 13:00 у Тернопільському прес-клубі за адресою: вул. Качали, 3. 

Команда аналітиківТІ Україна спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Тернопіль продемонстрував не найкращі результати. Місто посіло 31 місце й отримало 33,5 балів зі 100 можливих й опинилося у групі міст, які марковано червоним кольором. У цих містах потрібно терміново вирішувати проблеми із підзвітністю та відкритістю.

За які сфери місто отримало найбільшу кількість балів? Наскільки Тернопіль є прозорим у порівнянні з іншими обласними центрами? Чому аж три сфери відповідальності влади отримали нуль балів, і як це виправити? Відповіді на ці питання ви отримаєте на нашому заході.

Рейтинг представлять:

  • Катерина Цибенко, керівниця напрямку Transparency International Україна «Прозорі міста»;
  • Ігор Процик, керівник регіонального представництва центру «Ейдос»;
  • Представник Тернопільської міської ради.

Особливу увагу фахівці приділять шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: http://bit.ly/2ybofos

Контакти

  • (093) 906-78-74

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.