bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Донбасі відтворять атмосферу ​міжнародного кіно​фестивалю
29.08.2017

З 31 серпня по 10 вересня у містах Донецької та Луганської областей в рамках проекту «86: Післямова» пройдуть покази найкращих документальних стрічок міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86». Частину робіт приїдуть представляти самі режисери та герої фільмів.На Донбасі покажуть найкращі документальні фільми міжнародногофестивалю «86» про міста.
 
Програма “86: Післямови” складається з короткометражок учасників кіномайстерні MyStreetFilms, яку вже 3 роки проводять у межах міжнародного фестивалю кіно та урбаністики “86”. Молодим режисерам пропонують зняти історію зі своєї вулиці. Цього разу майстерня була присвячена Донеччині та Луганщині.

“Один наш учасник - Валерій Пузік - їздив знімати стоматологічну бригаду на фронті. Він сам був добровольцем на війні кілька років назад і почувався досить безпечно, хоч звісно ми хвилювалися. Але це було не найстрашніше. Нашу наймолодшу режисерку звати Руся Амбросімова. Це 14-річна дівчинка з Мар’їнки - фактично, передмістя Донецька. Кожного разу мені страшно вмикати новини і чути про чергові обстріли її рідного міста. При цьому я мегащаслива за Русю, бо це найталановитіша 14-річна дівчинка в Україні і майбутня режисерка, - розповідає продюсерка MyStreetFilms-Рубіж та директорка фестивалю 86 Надія Парфан. - Загалом же наша мета - аби тепер  ці фільми про схід мали змогу побачити самі мешканці Донеччини та Луганщини. Адже тут саме їхні земляки, сусіди, друзі розповідають про рідний регіон, показують рідне середовища своїми очима, руйнують рубежі живими голосами”.

Покази “86: Післямови” пройдуть у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Сєвєродонецьку та Рубіжному. У програмі також будуть і відомі “блокбастери” світової документалістики, які в різні роки демонструвалися на фестивалі 86. Серед них - фільми про Чорнобиль “Чорнобильські бабусі” та “Російський дятел”, стрічка про подорож світом сучасної творчості “Від станції до станції” та фільм, що оспівує юнацькі пригоди сучасної молоді “Усі ці безсонні ночі”.


Вхід на всі покази - вільний.
Усі подробиці можна знайти на сайті:
http://www.86.org.ua/
Трейлер MyStreetFilms-Рубіж: https://www.youtube.com/watch?v=2kyGN8xy2eY

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.