bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прес-конференція «Презентація проекту «Громадський пояс Донбасу»

Громадська організація «Асоціація «Відродження та розвиток» запрошує вас на прес-конференцію, яка відбудеться у вівторок, 1 серпня об 13:00.

Захід пройде у приміщенні коворкінгу «FreeDOM HUB» за адресою м. Бахмут, Донецька обл., вулиця Леваневського, 95.

Темою для спілкування є презентація проекту «Громадський пояс Донбасу»

Участь візьмуть: Левко Довгань, експерт Західноукраїнського ресурсного центру, Денис Бєлік, керівник проекту «Громадський пояс Донбасу»

На прес-конференції спікери представлять проект, повідомлять про хід реалізації та мету проекту . А також розкажуть про майбутній Ресурсний центр з підтримки громадських ініціатив, який планується відкритись у вересні.

За додатковою інформацією звертайтесь на електрону адресу [email protected]

Прес-конференція проводиться  в рамках проекту “Громадський пояс Донбасу”, реалізований   
Західноукраїнським ресурсним центром, Центром громадської адвокатури та “Товариством Лева” при фінансовій підтримки Європейського Союзу.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.