Молодіжний наметовий табір «Ґалатиґа» на Тернопільщині

«Ґалатиґа» збирає любителів активного відпочинку на природі для обміну досвідом, розвитку, навчання в дії та спільнотворення на семиденний наметовий табір в Ниркові.

Табір проходитиме в оточенні фантастичної природи та компанії космічних людей з 7 по 13 серпня 2017 року у селі Нирків, що на Тернопільщині. Неподалік від найбільшого рівнинного водоспаду України «Джурин» та таємничого Червоногородського замку.

Відчути атмосферу та красу місця проведення табору можна переглянувши
відеоролик -https://youtu.be/o-MFHYk1yFY

Організатори підготували для учасників безліч різноманітних активностей: квести і мандрівки чарівним урочищем Червоне; знайомство та взаємодія з місцевими жителями і їхньою культурою; одноденний похід до Дністровського каньйону - одного з семи чудес України; спільна робота над оновленням приміщення та прилеглої території освітнього простору; тренінги з саморозвитку, командні ігри та щоденні руханки о 7:15 ранку ;)

Табір базується на цінностях відповідальності, рівності та спільнотворення. Кожен учасник наметового табору «Ґалатиґа» отримає можливість: 1) поділитися своїм неповторним досвідом та надихнутися досвідом інших, 2) долучитися до творення фізичного освітнього простору в селі Нирків та 3) відпочити в оточенні чарівної природи. Ми покажемо, що можливо втілити в життя навіть найнеймовірніші ідеї та мрії!

Щоб стати одним із щасливчиків, які будуть на таборі, потрібно заповнити анкету - http://bit.ly/anketa_galatyga

Детальніше про значення слова «Ґалатиґа», наметовий табір та освітній простір можна дізнатися тут - https://galatyga.wordpress.com/

Наметовий табір «Ґалатиґа» - це початок синергічної співпраці організації«Інша Освіта» та Нирківської сільської ради над створенням освітнього простору, який стане майданчиком взаємодії та спільнотворення для місцевих жителів та агентів змін з усієї України і не тільки.

Контакти

  • https://www.facebook.com/galatyggga/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.