bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародна форум-вистава «Мости солідарності» (Київ)

Що таке солідарність? Крізь різні гендери, національні та культурні досвіди 15 учасниць та учасників міжнародної школи з театру пригноблених від ГО «Театр для діалогу» весь тиждень творять форум-виставу разом та  запрошує на виставу 17 червня о 13:00.

Долучитися до результату цієї роботи і разом через театр створити діалог на запропоновану тему можна буде в суботу, 17 червня, о 13:00 в залі ПостПлейТеатру, що на вул. Нижньоюрківській, 31.

У глядачів буде можливість втручатися в інтерактивне дійство та репетирувати в безпечному театральному просторі ті зміни, які ви б хотіли побачити в реальному житті.

Вхід — добровільна пожертва на розбудову незалежного театрального простору ПостПлейТеатр.

Подія — частина проекту з гендерно чутливого та політично критичного театру пригноблених “Мости солідарності”. У проекті беруть участь активістки та активісти з Грузії, Росії, Вірменії, Азербайджану, України, Молдови та Білорусі.

Проект реалізовують ГО “Театр для діалогу” за підтримки офісу Фонду Фрідріха Еберта “Діалог Східна Європа”.

На події буде також презентовано переклад російською праці засновника методики театру пригноблених Аугусто Боаля “Веселка бажань”. Переклад також здійснюється в рамках проекту.  

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.