bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл з обговорення впровадження програмно-цільового методу у громадах

13 червня 2017 р. в 11.00 в Сєвєродонецьку кризового медіа- центр «Сіверський Донець» відбудеться круглий стіл з з обговорення впровадження програмно-цільового методу у громадах.

  1. Які вимоги пред’являються до місцевим громадам із запровадження ПЦМ в бюджеті 2017 року м? Яка відповідальність передбачена за невиконання даних вимог?
  2. Які переваги та недоліки для місцевих бюджетів може мати впровадження програмно - цільового методу (далі ПЦМ)?
  3. Яким чином краще організувати громадський аудит місцевих бюджетів тощо.
  4. Обговорення механізму взаємодії і співпраці в рамках громадської ініціативи «Ефектівні та доброчесні Місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України», яка реалізується за фінансової підтримки Посольства Великобританії.

Надалі, учасники круглого столу зможуть взяти участь в проведенні тренінгу з питань ПЦМ та громадського аудиту, проведення громадського аудиту місцевих бюджетів, отримають підтримку при проведенні адвокаційних заходів.

Для участі в круглому столі запрошені представники облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, Держказначейства, Госаудітслужби, неурядових організацій.

Бажаючих взяти участь у проведенні круглого столу прошу подати до заявки (довільна форма) на електронній пошті nzmp@ukr.net до 12.06.2017 р

Пресс -  служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за матеріалами луганської  БЛ «Соціум»

Круглий стіл проводить Луганська Благодійна ліга «Соціум» в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня і сходу України», якій реалізує в рамках діяльності Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні .

Мета проекту: запровадити в бюджетний процес 20 пілотних громад із 5-ти областей півдня і сходу України принципи демократичного розвитку шляхом моніторингу доброчесності впровадження програмно-цільового методу (ПЦМ), ефективності витрачання коштів місцевих громад та навчальної, коуч - підтримки партнерських проектів з підвищення ефективності і доброчесності бюджетів пілотних громад, що поєднують дії органів публічної влади та громадські ініціативи.

Контакти

  • 47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.