bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закриття сезону в Театрі Переселенця

Перша недокументальна вистава Театру Переселенця «Водка. ****. Телевізор.» Останній показ в цьому сезоні! 3, 4 та 5 червня 2017 р., о 20.00 у Центрі сучасного мистецтва «ДАХ».

3, 4 та 5 червня, о 20.00* у Центрі сучасного мистецтва “ДАХ”.

Вистава за п’єсами Максима Курочкіна. 5 історій про Київ, його пагорби, Хрещатик навесні, молодих романтиків та героїв, що заблукали у власних думках.

У виставі задіяні непрофесійні актори – переселенці із зони бойових дій на Донбасі.
Іван Полтораченко, колишній мешканець Горлівки, виконавець однієї з головних ролей у виставі:
“Не завжди усвідомлюю, що саме я відчуваю поміж страхом перед початком виступу та спустошенням після, але впевнений, що все це не дарма.”

Провідні ролі у виставі виконують професійні київські актори. Виконавцем головної ролі та продюсером проекту є Александр Фоменко (режисер Театру на Подолі, куратор проектів Театру Переселенця).

Режисером-постановником вистави є Геогр Жено, художній керівник Театру Переселенця з Німеччини. Він не керує артистами, навпаки – дає тексту робити свою справу та дивиться, що з цього вийде.

4.06, з 20.00 до 20.30 – перед початком вистави – вечірка на честь закриття сезону 2016-2017 у Театрі Переселенця, запрошуємо!
Проект Театру Переселенця та Інституту Драми.

*ПІСЛЯ ПОЧАТКУ ВИСТАВИ ВХІД ДО ГЛЯДАЦЬКОЇ ЗАЛИ ЗАБОРОНЕНИЙ

ВІКОВЕ ОБМЕЖЕННЯ 18+

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.